ברוכים הבאים לקהילת תוכי אינפו. מערכת הפורומום זמינה לקריאה בלבד. לדיונים הנכם מוזמנים לקבוצת הפייסבוק:
קבוצת הפייסבוק של תוכי אינפו. לחצו כאן למעבר.
בנוסף, הנכם מוזמנים לצפות בפורטל ולקרא מאמרים, מדריכים, ביקורות ועוד... לחצו כאן למעבר.

מציאת בית חם לתוכי

פורום מקצועי שאלות ותשובות בהשתתפות מגדלי תוכים מכל הזנים. בכל דיון יש לכתוב כותרת
עניינית ולתת פרטים מלאים בכל דיון: סוג התוכי, גיל, מזון, תנאי מחייה וכו' לא יתקבלו דיונים
לשם הצגה בלבד. פרטים נוספים וכללי פורום זה: קישור.

מנהל: מפקחים

שלח תגובה
מילקי
ביצה
ביצה

מציאת בית חם לתוכי

שליחה על ידי מילקי »

שלום לכולם,

אני מחפשת בית חם לתוכי מסוג קוקטיל בצבע לבן (זכר) שנמצא אצלי כבר 13 שנה. הוא בריא והכל בסדר איתו, פשוט השכנים החדשים מתלוננים על הרעש שהוא עושה ולכן יוצא שהוא נמצא בחדר כמעט כל היום.

הייתי רוצה למצוא לו מקום שבו הוא יוכל להרעיש כמה שירצה ולהתעופף מדי פעם, שיהיה קצת יותר מאושר. הוא לא מוציא נוצות, אבל עדיין אני מרגישה שהיו יכולים להיות לו חיים יותר שמחים אולי במקום אחר.

המלצות למקומות שמחים יתקבלו בברכה!
סמל אישי של משתמש
eli_lea
הידד אני תוכי!
הידד אני תוכי!
שם פרטי:: יש כינוי
איש קשר:

Re: מציאת בית חם לתוכי

שליחה על ידי eli_lea »

לאחר 13 שנה לשלוח את התוכי ועוד מהסיבה שהשכנים מתלוננים תמונה
כמה רעש קוקטיל כבר עושה? השכנים שלך ממש יפה נפש. אם היית מדברת על קקדו הייתי מבין, או על אמזונה..ארה.. אבל קוקטיל מפריע להם לחיות? באיזה שעות הוא מפריע? אולי קצת מוזיקה טובה בשעות האלו ישנו את דעתם?

קודם כל מבחינה חוקית השכנים שלך לא יכולים לעשות דבר. הם צריכים להוכיח שהרעש חורג. הם צריכים להביא מודד רעש מוסמך שימדוד אצלהם בבית את רמת הרעש. קוקטיל לא ירעיש ברמה של 75-80 דציבל בבית השכנים בחיים לא.
עד כאן אמרתי את שלי.

לגבי מסירתו זו כמובן החלטה שלך בלבד.
סמל אישי של משתמש
Joyjoy
בקיעה
בקיעה
שם פרטי:: מעיין

שליחה על ידי Joyjoy »

אלי אמר את מה שאני חשבתי. אפילו אם הוא מקשקש באמצע הלילה - זה קוקטייל. כמה רעש הוא יכול לעשות?
אני הייתי מבהירה לשכנים שהוא חלק מהמשפחה, כמו ילד, ושאם מפריע להם הרעש שיסגרו את החלון...
גן החיות שלנו
ג׳וי תמונה
צ׳ו תמונה
גיזמו תמונה
והדגים תמונהתמונה
ninka
בקיעה
בקיעה

שליחה על ידי ninka »

היה לי מקרה דומה לפני כמה שנים..שכנה אחת ממש שנאה את התוכי רוזלה שלי..אספה גם חתימות להעיף אותו..הוא נישאר וחיי איתי באהבה! בסוף הוא מת והבאתי שני תוכונים ועוד גוזלים כול ציוץ שלהם מבורך..לא הייתי מסוגלת להיפרד אחרי 13 שנה...אין בית יותר מאושר מאשר עם האנשים שהוא חיי איתם כול חיו..מקווה שתישקלי שוב..
סמל אישי של משתמש
רונןצ77
בקיעה
בקיעה
אזור מכירה: צפון
שם פרטי:: רונן

שליחה על ידי רונןצ77 »

מחר השכנים יכולים להגיד שהילד שלך עושה רעש וצריך לשלוח אותו לפנימיה תשלחי ? חוצפה של שכנים אם התוכי חלק מהמשפחה לא מוותרים עליו בשום פנים ואופן ואם מפריע להם שיעברו דירה !
פעם היו לי שכנים שהתלוננו שהילדים שלי עושים רעש ועוד בחצר הפרטית שלי אז הפעלתי להם מכסחת דשא במשך יום שלם ויותר הם לא התלוננו , מקווה שהבנת את המסר לא לוותר על התוכי !
תמונהרונןתמונה
סמל אישי של משתמש
nudenick
ביצה
ביצה
שם פרטי:: יש כינוי

שליחה על ידי nudenick »

בדירה הקודמת שלי היתה שכנה שהתלוננה על הרעש שהקוואקר שלי עשה.
לאחר שהערתי לה שהיא צועקת כמו בהמה בחדר המדרגות כשהיא משגיחה על הילדים הרעשנים של שכנה אחרת, היא הפסיקה להתלונן.
שלח תגובה

חזור אל “מגדלים תוכים”