ברוכים הבאים לקהילת תוכי אינפו. מערכת הפורומום זמינה לקריאה בלבד. לדיונים הנכם מוזמנים לקבוצת הפייסבוק:
קבוצת הפייסבוק של תוכי אינפו. לחצו כאן למעבר.
בנוסף, הנכם מוזמנים לצפות בפורטל ולקרא מאמרים, מדריכים, ביקורות ועוד... לחצו כאן למעבר.

למכירה זוג גרין צ'יק

פורום העוסק בקנייה, מכירה ומסירה של תוכים, מזון לתוכים, כלובים לתוכים וציוד נלווה.
לאחר פרסום יש להמתין לאישור, לא יתקבלו פרסומי סחר. פרטים נוספים וכללי פורום זה: קישור.

מנהל: מפקחים

שלח תגובה
סמל אישי של משתמש
daniel
גוזל
גוזל

למכירה זוג גרין צ'יק

שליחה על ידי daniel »

למכירה זוג גרין צ'יק ילו סיידד בני שנה וחצי עובדים באחריות הזוג ניקנה מהחווה של יעקוב סמדג'ה ורז שרף חוות [צנזור אוטומטי - התראה נשלחה למנהל] הזוג ניקנה במחיר של 2500 ליפני שנה בערך הזוג בא עם בדיקות מין ומחלות והזוג גם מקועקעיים עם טבעות סגורות לרציינים בילבד הקונה יקבל 2 קילו אוכל כופתיות קייטי קילו תערובת השריה ואת התא הטלה שלהם לרציינים בילבד ומי שרוצה איכות הזוג עם צבעים חזקים ויפים ועם הרבה אדום בבטן מיתכוננים להטלה
מחיר הוא 1200
0547264106
דניאל
יום טוב לכולם
אני מחיפה
חברה אני לחוץ רצח לימכור אני צריך לשים במירפסת את הכלבה עם הגורים ואין לי מקום לזוג חייבים להיתפנות
המחיר באמת מחיר זוללל לא חשבתי להגיע למחיר כזהה אני קניתי אותם ב2500 וזה רק 1200 לזוג הזה שבא עם מלא דברים
תא הטלה 2 קילו כופתיות קילו תערובת השריה כל הבדיקות שלהם הזוג עם קעקועים ועם טבעות סגורים באמת שווה
תמונה
שלח תגובה

חזור אל “קנייה, מכירה ומסירה.”