ברוכים הבאים לקהילת תוכי אינפו. מערכת הפורומום זמינה לקריאה בלבד. לדיונים הנכם מוזמנים לקבוצת הפייסבוק:
קבוצת הפייסבוק של תוכי אינפו. לחצו כאן למעבר.
בנוסף, הנכם מוזמנים לצפות בפורטל ולקרא מאמרים, מדריכים, ביקורות ועוד... לחצו כאן למעבר.

בית הגידול של NATANCOHEN

פורום המאפשר הצגה של בתי גידול תוכים של חברי האתר, להראות התקדמות גדילה,
לקבל הערות, הארות, הצעות ושאלות מחברי האתר בהקשר בית הגידול הספציפי בלבד.
פרטים נוספים וכללי פורום זה: קישור.

מנהל: מפקחים

סמל אישי של משתמש
shaul619
גוזל
גוזל
שם פרטי:: יש כינוי

Re: בית הגידול של NATANCOHEN

שליחה על ידי shaul619 »

כלווב יפהה אחיי תתחדש ותשים קערות אוכל נורמאליות
תמונה
NATANCOHEN
בקיעה
בקיעה
שם פרטי:: נתן

שליחה על ידי NATANCOHEN »

היו לי שתי קערות אוכל אבל איבדתי אותם כרגע אין לה בעיה לאכול ולשתות מהקערות בריצפה והם גם לא מתלכלכות כי המקלות לא מעליהם הגוזל הקטן שבתמונות אתמול נפל ושבר את הרגל ואחרי כמה שעות מתתמונה הסיבה שהו נפל קצת הזויה נכנס גוק לכלוב והוא נבהל ואז נפל ושבר את הרגל
תמונה
סמל אישי של משתמש
eli_lea
הידד אני תוכי!
הידד אני תוכי!
שם פרטי:: יש כינוי
איש קשר:

שליחה על ידי eli_lea »

תוכי לא מת משבירת רגל מהר כל כך, ציינת כבר קודם שהוא נראה חלש וישנוני, יתכן שלא הואכל כראוי או שהיה חולה / בעייה במערכת החיסון.
לעיתים תוכי חולה יאבד שיווי משקל ואף יצלע.
NATANCOHEN
בקיעה
בקיעה

על הרגל השנייה הוא יכל לעמוד וכאב לו מאוד שנגעתי לו ברגל והוא אפילו צרח אני לא יודע מתי הוא שבר אותה ראיתי שבלילה הוא נפל אבל הוא הצליח לתפס אחרי זה נראה לי שהוא שבר את הרגל ובגלל שהיה חלש יחסית וההורים ניסו לגמול אותו והמשיכו גם לאחר ששבר את הרגל במתכונת של להאכיל אותו פעם בכמה זמן ואת שאר מה שהוא צריך הוא יואכל לבד הוא מת מהר יותר דודה שלי ראתה אותו וגם קלטה שהשבר לא פנימי אלא חיצוני חלק מהעצם שלו יצאה החוצה ואלי ציינתי שהוא ישנוני וחלש באותו יום לפני זה הוא היה פעיל מאוד בלילה אבל ביום היה ישנוני ביום שהוא שבר את הרגל הוא לא היה פעיל בכלל השבר היה כל כל רציני שהרגל שלו הסתובבה אל מתחת לזנב ולא היה לא קיפול וה היא הייתה בזווית 180 מעלות לפני והוא לא יכל לקופף את האצבעות חוץ מזה שבשעה 10 הרגל שלו כבר הייתה שבורה והוא כבר התחיל לצלוע אני לא יודע אם זה קרה כמה שעות לפני בכל מקרה הנקבה כל היום בתא הטלה אז אני מקווה שהסבב השני יהיה טוב יותר מהסבב הראשון היו שלושה גוזלים כולם מתו כל אחד מסיבה אחרת אחד היה ממש מש שמן ונראה אפילו בעודף משקל אחד לא התפתח והאחרון שבר את הרגל נקווה שהסבב השני יהיה יותר מוצלח ונראה שהוא מתקרב יותר ויותר אני מקווה שהפעם ההורים למדו מהניסיון המר וגם שבזכות הכלוב הגדול אם גוזל יפול הוא יוכל להציל את עצמו בעזרת נפנוף בכנפיים אני מקווה שההורים הפעם יצליחו לטפל כמו שצריך יאכילו בזמן אני לא מתחיל לשער עכשיו סיבות למוות של הגוזלים זה היה סבב ראשון של ההורים האלה הזכר בן 7.5 חודשים והאכלת יד לשעבר ככה שהסטטיסטיקה בסבב הזה הייתה לא כל כל טובה בסבב הבא אני מקווה שיהיה יותר טוב הזוג כבר מתחיל להתאקלם בכלוב הגדול הזכר השני מנסה לחזר אחרי הנקבה ושהוא מנסה להאכיל אותה היא מצדיקה את שמה (קריזה) מתנפחת ותקופת אותו עד שהוא מפסיק לנסות להאכיל אותה
תמונה
NATANCOHEN
בקיעה
בקיעה

עבר זמן מאז שעדכנתי כי לא היה לי מה לעדכן אבל עכשיו יש קודם כל לפני כחודש התחדשתי בקוקטייל זכר האכלת יד וייטפייס נשא פייד(רואים עליו חלק מנוצות הזנב שלו לבנות אחת מנוצות הכרבולת שלו לבנה ומתחת לכרבולת יש שתי כתמים לבנים על האפור) הוא התחיל לשיר לאחרונה וגם הפרצוף שלו הולך ומלבין מיום ליום מה שמוצר שאני לא ראיתי אפילו נוצה אחת שנשרה בתחתית הכלוב ושום נוצה צומחת (מידי פעם מיחוץ לכלוב נושרת לו נווצה שתים אבל לא יותר מזה) מכרתי את וניל התוכון שהתגלה כזכר ומחר אני מתכנן להביא נקבה במקומו לזכר הבודד שנשאר דרך אגב היום פתאום שאלתי את עצמי למה הגוזל מת אחרי הרבה זמן שלא חשבתי על זה שאלתי בבית ספר שלי את המורה לביולוגיה והיא אמר שזה לא נשמע שזה שבר ברגל כי באותו זמן שהוא נפל הוא הלך עליה סביר שבגלל שהוא עוד לא ידע להשתמש בכנפיים הוא קיבל מכה בבטן שגרמה לדימום פנימי שהזמן שלוקח לגוזל למות במצב כזה הוא בערך שווה לזמן שעבר מאז נפילה ועד למוות והיא אמרה שזה קורא לגוזלים גם בטבע נקווה שבסבבים הבאים זה לא יקרה אני מקווה שמחר אני יביא את הנקבה כמתוכנן ואם מחר אני יקנה אותה אני ישים תמונות חדשות שלה של קוקו הקוקטייל החדש(יש מצב גם לסירטון שלו שר אם אני יצליח לצלם אותו שר) ועוד תמונות של מתוקית הקוקטילית ושל תוכו קריזה וקרוקדיל התוכונים
תמונה
סמל אישי של משתמש
שירלי87
ניצוי מלא
ניצוי מלא

שליחה על ידי שירלי87 »

מחכה לתמונות תמונה
סמל אישי של משתמש
דקל
ניצוי חלקי
ניצוי חלקי