ברוכים הבאים לקהילת תוכי אינפו. מערכת הפורומום זמינה לקריאה בלבד. לדיונים הנכם מוזמנים לקבוצת הפייסבוק:
קבוצת הפייסבוק של תוכי אינפו. לחצו כאן למעבר.
בנוסף, הנכם מוזמנים לצפות בפורטל ולקרא מאמרים, מדריכים, ביקורות ועוד... לחצו כאן למעבר.

תוכי ג'אקו שישאר לבד בבית עד הצהרים מה עושים?

פורום מקצועי שאלות ותשובות בהשתתפות מגדלי ומאלפי התוכים מכל הזנים.
בואו ללמוד וללמד כיצד תוכי יכול לבצע פעולה כל שהיא ברגע שאנו מעוניינים.
פרטים נוספים וכללי פורום זה: קישור.

מנהל: מפקחים

שלח תגובה
dork
ביצה
ביצה

תוכי ג'אקו שישאר לבד בבית עד הצהרים מה עושים?

שליחה על ידי dork »

יש ברשותי גוזל ג'אקו ויצא מצב שרכשתי אותו הייתי בחופש אז ככה שכל היום יש לו צומת לב מימני אבל אני חוזר לעבודה בתחילת השבוע מה אני עושה עם התוכי ככה המצב שלא יהיה כל כך אנשים עד הצההריים ואני בפחדים שהוא לא הכנס לדיכאון וזה אפשר עזרה יעוץץ??
כי אני בטוח שכל מי שיש לו ג'אקו בבית הוא לא יושב כל היום בבית ומגיע בשעות אחרי הצהררים הבית נכון ?

[title][/title]
רז פרוזניק
בקיעה
בקיעה
שם פרטי:: יש כינוי

Re: לגבי בג'אקו

שליחה על ידי רז פרוזניק »

הג'אקו שלי גם גוזל בן 3 חודשים וחצי וגם הוא אם הרבה צומת לב והוא גם כל הזמן רוצה לצאת מהכלוב מדי פעם אני משאיר אותו בכלוב שיילמד ויפסיק כי לפעמים אין לי כוח לשמור עליו אני הולך לישון לפנות בוקר ושן עד הערב ולכן הוא התרגל כבר אני מאמין שישן עד לצהריים עד שאחזור,
לפעמים ההורים שלי מוציאים אותו בצהריים בערך ונותנים לא צומת לב ושנמאס להם מחזירים אותו לישון אצלי ובערב שאני קם אני מוציא אותו מהכלוב ומשחק איתו בסלון
dork
ביצה
ביצה

שליחה על ידי dork »

אצלי הוא כל היום בכלוב פתוחח עד שאני יוצא בחוץ וזה עם זה ליותר משעה ואין אפחד בבית אני מחזיר כי אני רוצה שהתרגל ועד שאני ידע שהוא יכול ללכת וגם לחזור אבל בעיקרון מאז שהבאתי את הנסיך הקטן חח ככה כל היום הכלוב פתוח מישחקים ביפנים וגם בחוץ כדי להרגיל עד הלילה שכולם הולכים לישון אני מכניס וסוגר מאותה כוונה כדי שהתרגל אבל השאלה שליייי זה עם אני יוצא לעבודה אין מה לעשות חייב לעבוד אז מה אני יכול לעשות? אהה אז אתה אותו דבר יש לך טיפים קצת לגביי אילוף אני רוצה להתחיל באת לחנך ולאף אותו בכמה דברים שהוא עושה לא טוב אז אני צריך כמה עצות קטנות כאלה תודה
dork
ביצה
ביצה

שליחה על ידי dork »

אצלי הוא כל היום בכלוב פתוחח עד שאני יוצא בחוץ וזה עם זה ליותר משעה ואין אפחד בבית אני מחזיר כי אני רוצה שהתרגל ועד שאני ידע שהוא יכול ללכת וגם לחזור אבל בעיקרון מאז שהבאתי את הנסיך הקטן חח ככה כל היום הכלוב פתוח מישחקים ביפנים וגם בחוץ כדי להרגיל עד הלילה שכולם הולכים לישון אני מכניס וסוגר מאותה כוונה כדי שהתרגל אבל השאלה שליייי זה עם אני יוצא לעבודה אין מה לעשות חייב לעבוד אז מה אני יכול לעשות? אהה אז אתה אותו דבר יש לך טיפים קצת לגביי אילוף אני רוצה להתחיל באת לחנך ולאף אותו בכמה דברים שהוא עושה לא טוב אז אני צריך כמה עצות קטנות כאלה תודה
רז פרוזניק
בקיעה
בקיעה

אין לי עצות אני צריך בעצמי
שהוא בכלוב הוא מתחיל לעשות רעש, הוא מסובב את הקערת אוכל איזה 5 דקות רצוף כדי שנוציא אותו
הוא גם ממש היפרקטיבי ואני לא יודע איך להתחיל לאלף אותו
סמל אישי של משתמש
איתןש
ביצה
ביצה

Re: תוכי ג'אקו שישאר לבד בבית עד הצהרים מה עושים?

שליחה על ידי איתןש »

פנק אותו אם הרבה צעצוים תשים לו עץ פרטי קטן ( הרבה ענפים ) ותלה עליהם תירס הוא יצא ילקט אוכל ויהיה לו כיף
רז פרוזניק
בקיעה
בקיעה

Re: תוכי ג'אקו שישאר לבד בבית עד הצהרים מה עושים?

עבר כבר הרבה זמן אם לא שמת לב וכבר הוא הפסיק לעשות את זה והוא פחות רועש
שלח תגובה

חזור אל “אילוף”