ברוכים הבאים לקהילת תוכי אינפו. מערכת הפורומום זמינה לקריאה בלבד. לדיונים הנכם מוזמנים לקבוצת הפייסבוק:
קבוצת הפייסבוק של תוכי אינפו. לחצו כאן למעבר.
בנוסף, הנכם מוזמנים לצפות בפורטל ולקרא מאמרים, מדריכים, ביקורות ועוד... לחצו כאן למעבר.

משחק מפחיד?

פורום מקצועי שאלות ותשובות בהשתתפות מגדלי ומאלפי התוכים מכל הזנים.
בואו ללמוד וללמד כיצד תוכי יכול לבצע פעולה כל שהיא ברגע שאנו מעוניינים.
פרטים נוספים וכללי פורום זה: קישור.

מנהל: מפקחים

שלח תגובה
סמל אישי של משתמש
שחר
בקיעה
בקיעה

משחק מפחיד?

שליחה על ידי שחר »

מדובר על מקרה שקרה לפני כשבועיים.

אחרי תקופת הסתגלות שבה המשחק היה מחוץ לכלוב וגוצ'י שיחק איתו, הכנסתי לו את המשחק לכלוב. אחרי כמה ימים רגועים פתאום בכל פעם שהוא היה עובר בצד של המשחק הוא היה מתחיל לשחק עם הפעמונים ופתאום הוא התחיל לעשות קולות שכאילו קרה לו משהו, כמו בכי כזה, כאילו הוא קיבל מכה. זה חזר על עצמו עוד פעם או פעמיים ואחר כך כבר הוצאתי לו את המשחק מהכלוב. השאלה היא האם הקולות האלו מראים על פחד או שבעצם הוא נהנה מהמשחק, כי אני צריך לציין שבזמן שהוא עשה את הקולות של הבכי הוא המשיך לשחק עם הפעמונים ולא ממש ברח מהמשחק, והוא בעצם התחיל לשחק איתו בכל הפעמים הללו.

תמונה של המשחק
קבצים מצורפים
game.jpg
phantomf4
פוקח עיניים
פוקח עיניים
שם פרטי:: אלון

Re: משחק מפחיד?

שליחה על ידי phantomf4 »

איזה סוג של בכי ? כמו של בן האדם תוכי תינוק אולי הוא שמע מיספר פעמים קולות בכי בזמן ששיחק ויכול ליהיות
שהוא מקשר בין המישחק לבכי?
תמונה
השמים אינם הגבול
סמל אישי של משתמש
שחר
בקיעה
בקיעה

שליחה על ידי שחר »

[quote="498";p="18778"]איזה סוג של בכי ? כמו של בן האדם תוכי תינוק אולי הוא שמע מיספר פעמים קולות בכי בזמן ששיחק ויכול ליהיות
שהוא מקשר בין המישחק לבכי?[/quote]

כמו יללה כזאת, חח איך אני יכול הסביר.... הוא עושה ויייייייייי ויייייייייייי ועדיין ממשיך לשחק עם הפעמונים. והוא בחיים לא שמע קולות של בכי ככה שזה מוזר מאוד.

הייתי בדיוק על המחשב כשזה קרה וכששמעתי אותו חשבתי שקרה לו משהו אולי נפל וקיבל מכה אז ישר רצתי אליו וראיתי אותו בכלל משחק, ובפעמיים האחרות ישבתי בסלון ופשוט ראיתי אותו הולך למשחק, מתחיל לשחק ואז ישר מתחיל עם היללות. בהתחלה חשבתי שזה משהו לא טוב אבל עכשיו אני בדילמה כי אולי הוא בעצם נהנה מזהתמונה
סמל אישי של משתמש
eli_lea
הידד אני תוכי!
הידד אני תוכי!
שם פרטי:: יש כינוי
איש קשר:

שליחה על ידי eli_lea »

לא נראה לי שמדובר בפחד,תגובה טבעית לפחד מהמשחק או מהפעמונים הייתה גורמת לג'וצי להתרחק
מהצעצוע ככל שניתן ולא להמשיך ולשחק עימו,הקולות שמושמעים יכולים להיות ניסיון חיקוי לרעש הפעמונים או תגובה לרעש.
סמל אישי של משתמש
שחר
בקיעה
בקיעה

שליחה על ידי שחר »

הבנתי,

אם זה ככה אז נראה לי שאני אחזיר לו את הצעצוע לכלוב, כי חוץ מהרעש המוזר שהוא עשה זה נראה היה כאילו הוא די נהנהתמונה
stam
בקיעה
בקיעה

שליחה על ידי stam »

לדעתי מנסיון שלי עם גוזל גרינציק שהיה עושה אותו דבר - הוא פשוט משחק בפעמון ועושה קולות מצחיקים
אביe
גוזל
גוזל

שליחה על ידי אביe »

גם אני שמתי לב לדבר דומה בג'קו שלי
הוא משחק עם המשחק בכלוב ופתאום עושה קולות שלי פחד ממש צרחות!
סמל אישי של משתמש
eli_lea
הידד אני תוכי!
הידד אני תוכי!
שם פרטי:: יש כינוי
איש קשר:

שליחה על ידי eli_lea »

אביעד הם צועקים מתוך משחק ולא מתוך פחד,תסתכל ותראה שהם "מתעמתים" עם המשחק כתוצאה מכך שהוא זז להם
ו/או מרעיש.
סמל אישי של משתמש
אורטל25
בקיעה
בקיעה

שליחה על ידי אורטל25 »

זה קורה גם לצי'קו כשהוא משחק
אני לא הייתי חוששת...
סמל אישי של משתמש
שחר
בקיעה