ברוכים הבאים לקהילת תוכי אינפו. מערכת הפורומום זמינה לקריאה בלבד. לדיונים הנכם מוזמנים לקבוצת הפייסבוק:
קבוצת הפייסבוק של תוכי אינפו. לחצו כאן למעבר.
בנוסף, הנכם מוזמנים לצפות בפורטל ולקרא מאמרים, מדריכים, ביקורות ועוד... לחצו כאן למעבר.

נאמנות של אמת - עצוב ומרגש

הפורום עוסק בבעלי חיים מכל המינים והסוגים מלבד ציפורים ותוכים.
בפורום באפשרותכם להציג לשתף ולדון בחיות הבית וחיות הבר.

מנהל: מפקחים

סמל אישי של משתמש
אביבה
פוקח עיניים
פוקח עיניים

נאמנות של אמת - עצוב ומרגש

שליחה על ידי אביבה »

תמונה

גם המוות לא מפריד בניהם.

עובדי בבית העלמין בצפת עדים מזה כמה שבועות לחברות האמיתית הנרקמת בין כלב לבעליו. כלבה,
שרק לאחרונה קיבלה את השם קלרה, יושבת לצד קברו של בעליה שנפטר ומסרבת בכל תוקף לעזוב את המקום
מכנים את הכלב "ידידו הטוב ביותר של האדם" הסיפור הבא הוא ההוכחה החיה לכך: עובדי בית העלמין בצפת
לא האמינו למראה עיניהם כאשר כלבה כבת ארבע סירבה לעזוב את גופת בעליה שנפטר.
"ניסינו לגרש אותה מפה אך היא בכל פעם חזרה לכאן" אמר עובד בית העלמין, יהושוע שעיה.

מזה כחודש מסתובבת קלרה, כלבה מזן מעורב, בבית העלימן בצפת. בתחילה לא הבינו עובדי בית העלמין
איך היא הגיעה לשם ומדוע היא לא עוזבת את המקום, אך לאחר בדיקה קצרה התברר כי בעליה של הכלבה,
ולדימיר יירונוב, שנפטר לפני כחודש בגיל 77 בעקבות מחלה. מאז היא שם לצד קברו. "היא היתה בלוויה
שלו ומאז היא פה" סיפרו עובדי המקום. "זו הפעם הראשונה שאנו נתקלים במקרה כזה" סיפר מנהל בית העלמין, הרב אוחנונה.

יירנוב, תושב צפת, עלה לארץ לבדו מרוסיה לפני מספר שנים וחי בדירה בעיר עם הכלבה. כשגופתו הובאה לקבורה ליוותה
אותו הכלבה ומאז היא מסרבת לעזוב את מתחם הקבר. העובדים במקום חשבו כי הכלבה נשארת שם בעיקר בגלל הריח המוכר של בעליה.
לאחר שיכסו את הקבר במלט הם חשבו שהריח יעלם ואיתו תעלם גם הכלבה, אך הכלבה בניגוד לציפיות, נשארה.

כל הניסיונות להבריח את הכלבה העקשנית עלו בתוהו "אחרי כמה ימים שהיא הייתה פה, ניסינו לגרש אותה,
חשבנו שהיא פשוט תיעלם אך היא נשארה באותו המקום" סיפר עובד המקום. "ראינו שאי אפשר לגרש אותה.
אחד העובדים החליט לקרוא לה קרלה ומאז הוא מטפל בה ודואג לה" סיפר.

"זה לא משנה מתי מגיעים, היא תמיד פה", סיפר הרב אוחנונה. אנו מגרשים אותה והיא נעלמת למספר שעות וחוזרת לאותו המקום.
אפילו ביקשנו מהעירייה ללכוד אותה אך היא כל פעם חוזרת. היא מסרבת לעזוב את הקבר שלו".

ויש מי שדווקא דואג לרווחת הכלבה. בתוכנית הרדיו של דידי הררי ששודרה היום ב''רדיו ללא הפסקה'' התייחס השדרן למקרה המרגש.
את השידור שמעו בחברת ביו-פט של בונזו והחליטו לתרום לקלרה אספקת בונזו למשך שנה שלמה. עכשיו רק נשאלת השאלה איך יגיבו
מנהלי בית העלמין למחווה.
תמונה

http://www.nrg.co.il/online/35/ART1/669/568.html
אביe
גוזל
גוזל

שליחה על ידי אביe »

סיפור עצוב מאוד. אני בטוח שיש כאלו שיקראו את זה עם חיוך קטן על הפנים..בליווי של "איזה קשר חזק".
אותי אישית מאוד מעציב רק המחשבה, "מה הכלבה מרגישה עכשיו" [המשפט שכתבתי נשמע מטופש, אבל נכון].
תחשבו, היא ראתה את בעליה נכנסים לאדמה וכבר שבועות הוא לא יוצא משם. בטח הציפיה הורגת ומעציבה אותה..והרי אין בעצם למה לצפות..נכון?
סמל אישי של משתמש
אביבה
פוקח עיניים
פוקח עיניים

Re: נאמנות של אמת - עצוב ומרגש

שליחה על ידי אביבה »

צודק אביעד.
מה שאני לא מבינה זה איך אף אחד עוד לא לקח אותה משם ואימץ אותה,
במיוחד בימים קרים וגשומים אלה. תמונה
אביe
גוזל
גוזל

שליחה על ידי אביe »

אני גם לא מבין משהו יותר נורא! איך לא מתחשבים בה? אם זה היה תלוי בי היתי שם "בית כלבים" מהפשוטים שיש..ומנצל את היזדמנות של הבונזו למשך שנה. כי רצון הכלבה להיות שם..אז למה לגרש? וגם לאמץ לא פיתרון מבחינת הכלבה.
סמל אישי של משתמש
טובה
בקיעה
בקיעה

Re: נאמנות של אמת - עצוב ומרגש

שליחה על ידי טובה »

עצוב ומרגש .אני רוצה להאמין שמשהוא
בסוף יאמץ אותה .בכל מקרה על פי התמונה
נראה שמאכלים ודואגים לה ,משום שאם זה לא היה כך
היא היתה ניראת כחושה ורזה אחרי חודש בבית העלמין.תמונה
סמל אישי של משתמש
eli_lea
הידד אני תוכי!
הידד אני תוכי!
שם פרטי:: יש כינוי
איש קשר:

שליחה על ידי eli_lea »

ממש רחמנות,

לא מבין איפה כל העמותות למינהם,נכון שכמו הכלבה הזאת יש אלפים
ולכל אחד יש את הסיפור שלו,אבל בכל זאת זה כואב,
אצלנו במושב מידי פעם אנשים "טובים" שדואגים" לכלבים שלהם משליכים אותם מהרכב ונוסעים,
הם מנקים את מצפונם במחשבה הטיפשית שבאזור כזה יהיה מי שיאמץ את הכלב,
הכלבים העזובים מסתובבים ימים מבולבלים,מפוחדים ונתונים להתקפות של כלבים מהמושב
עצמו,זהו העוול הכי גדול שאפשר לעשות לכלב,במקרה הזה הכלבה "נעזבה" ע"י הבעלים
שלא באשמתו,מלבד צילומים וכתבות שמעלות את הרייטינג אפשר היה לעשות מעשה ולא להשאירה
על משטח הבטון.
מקווה שימצא לה בית חם
אביe
גוזל
גוזל

שליחה על ידי אביe »

אתם יודעים מה? למה לא להיות ספונטנים..מישהו יודע מה המספר של בת העלמין? יכול להיות שאני יוכל להעניק לה בית חם.
סמל אישי של משתמש
eli_lea
הידד אני תוכי!
הידד אני תוכי!
שם פרטי:: יש כינוי
איש קשר:

שליחה על ידי eli_lea »

אביעד אם אתה מעוניין תלחץ על הלינק שאביבה שמה בכתבה,בסוף הכתבה המקורית ישנה משבצת "פנה לעורך" תפנה אליו ותציע את הצעתך לאימוץ,מי יודע אולי הוא אפילו ילווה אותך
ויתעד את האירוע,בכל אופן כל הכבוד על ההצעה.
סמל אישי של משתמש
Niv
פלומה
פלומה

שליחה על ידי Niv »

מסכנה הכלבה..
עכשיו היא בודהדה ובא לה להרוג את עצמה......
סמל אישי של משתמש
אביבה
פוקח עיניים
פוקח עיניים

שליחה על ידי אביבה »

שוחחתי היום עם מנהל המועצה הדתית בצפת, מר רחמים כהן.
לדבריו הכלבה לא נמצאת שם כבר מיום שישי, והוא אינו יודע היכן היא ומה עלה בגורלה.
אני מאוד רוצה להאמין שמישהו חמל עליה ואימץ אותה, או לפחות דאג לה לבית חם.
אנסה לברר אם הדבר יהיה אפשרי.
שלח תגובה

חזור אל “בעלי חיים כללי”